کتابفروشی به‌نشر داروخانه شد/مسئولیت اجتماعی در قبال کرونایی‌ها

به گزارش خبرگزاری مهر، ‏کتابفروشی و مرکز پخش کتاب ‎به‌نشرِ‬ آستان قدس رضوی در مجاورت بیمارستان مرکزی امام رضا (ع) در خیابان رازی مشهد، با هدف افزایش فضای ارائه خدمات به بیماران کرونایی و کاهش صف و جلوگیری از تجمع مراجعان در پیاده‌رو و خیابان، بصورت موقت به شعبه دوم داروخانه امام خمینی (ره) مخصوص بیماران کرونایی تبدیل شد.

مشهد نیز این روزها مانند دیگر نقاط کشور از نظر شیوع همه گیری وضعیت مناسبی ندارد و ضرورت بیشتر شدن فضای مراکز درمانی وخدمات بهداشتی بیش از پیش به چشم می‌آید. به همین منظور تولیت آستان قدس رضوی به بسیج امکانات و استفاده از تمام ظرفیت‌های آستان قدس رضوی برای مقابله با موج پنجم کرونا در این شهر تاکید کرده است.

بر اساس گزارش‌های رسانه‌ها مراجعات بسیار زیاد مردم به داروخانه امام خمینی (ره) و بیمارستان امام رضا (ع) مشکلات مهمی در راستای توزیع دارو پیش آمده بود و مردم ناچار بودند در این شرایط خطرناک کرونایی و شیوع کرونادلتا ساعت‌های زیادی را در صف بایستند تا داروی مورد نیاز خود را تهیه کنند. به همین دلیل با هماهنگی با موسسه خدمات دارویی رضوی، یکی از فروشگاه‌های اصلی به‌نشر در ابتدای خیابان رازی و نزدیک به بیمارستان و داروخانه امام رضا (ع) تخلیه و قرار شد که به صورت موقت این کتابفروشی به عنوان شعبه شماره دو داروخانه امام خمینی (ره) به ارائه خدمات و داروها و اقلام بهداشتی بیمارستان کرونایی بپردازد.

این کتابفروشی از روز گذشته چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ کار خود را به عنوان داروخانه آغاز کرده است.

نظر شما !!