کره شمالی یک موشک بالستیک جدید آزمایش کرد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین به نقل از رویترز، ارتش کره جنوبی اعلام کرده که همسایه شمالی این کشور یک موشک بالستیک با قابلیت پرتاب از زیردریایی را از سواحل شرقی این کشور شلیک کرده است.

این شلیک که توسط مقامات کره جنوبی و ژاپن گزارش شد پس از آن اتفاق افتاد که نماینده های آمریکا و کره جنوبی روز دوشنبه در واشنگتن با یکدیگر دیدار و درباره تنش هسته ای کره شمالی گفتگو کردند.

این تازه ترین آزمایش تسلیحاتی کره شمالی تاکنون است که به دلیل برنامه های موشکی و تسلیحاتی خود تحت تحریم های بین‌المللی قرار دارد.

ستاد مشترک ارتش کره جنوبی اعلام کرد این موشک ساعت  10:17 به وقت محلی از دریا شلیک شده است. هنوز مشخص نیست که این موشک از زیردریایی یا یک کشتی شناور آزمایشی  (که اغلب در آزمایش‌های قبلی مورد استفاده قرار گرفته) شلیک شده است.

کره جنوبی درباره این آزمایش گفت: ارتش ما با دقت شرایط را تحت نظر داشته و همکاری خود با آمریکا را حفظ کرده  تا در برابر آزمایشات احتمالی بعدی آماده باشد.

یونهاپ به نقل از یک منبع ناشناس اعلام کرد که این موشک 430-450 کیلومتر به ارتفاع 60 کیلومتری رسیده است.

انتهای پیام/

نظر شما !!