کریستین آبیاتی:/ میلان نمی‌ترسد، از دربی اروپایی لذت ببرید

به گزارش “ورزش سه”، کریستین آبیاتی، دروازه‌بان سابق میلان، از جمله ستاره‌های سابق این تیم است که سابقه حضور در دربی میلان بین روسونری و نراتزوری در لیگ قهرمانان اروپا را دارد.

درحالیکه میلان و اینتر امسال در نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ به مصاف هم خواهند رفت این دربی که به یورو دربی مشهور است اولین تقابل دو تیم در این رقابتها نیست. این دو تیم شهر میلان از قضا یک بار در همین مرحله با هم مواجه شدند. دیدار در نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ 3-2002 که کریستین آبیاتی، دروازه‌بان سابق روسونری، در آن حضور داشت.

آبیاتی در یک مصاحبه درباره تجربه‌اش از آن بازی و حضور در یورودربی صحبت کرد و گفت بازیکنان میلان و هوادران نباید نگران باشند بلکه به خاطر وجود یک دربی بیشتر در فصل باید از این بابت خوشحال باشند.

تجربه آبیاتی از دربی اروپایی گذشته
همه هم‌تیمی‌های آن زمان من می‌دانند که چه جو سخت و پرتنشی بود. دربی دلامدونینا همیشه پرتنش است به خصوص در این مرحله از چمپیونزلیگ. ما به قدرت خودمان باور داشتیم ولی در دربی هیچوقت نمی‌شود مطمئن بود که نتیجه چه خواهد شد.

احساس دروازه‌بان سابق میلان از یورودربی امسال
شما وقتی به مراحل بالای چمپیونزلیگ می‌رسید به هیچ وجه نمی‌خواهید به راحتی از دور رقابت خارج شوید. ما و تیمهای بزرگی مثل رئال و یوونتوس و اینتر اینطور هستیم. باز هم می‌گویم به نظرم دربی در نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ واقعا لذت‌بخش است.

نظر آبیاتی درباره مایک مانیان
من مایک را نمی‌شناختم ولی او توانست حسابی غافلگیرم کند. او دروازه‌بان خیلی خیلی خوبی است.

نظر شما !!