کشف 1630 عدد مواد محترقه غیرمجاز در یزد

به گزارش فارس، سرهنگ رضا زارع‌ارنانی در جمع برخی خبرنگاران استان اظهار کرد: ماموران پلیس اماکن استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از فروش انواع مواد محترقه در شهر یزد مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پس از شناسایی و اخذ مجوز قضائی به محل مورد اعزام و در بازرسی انجام شده از مغازه ۱۶۳۰ قلم انواع موادمحترقه غیرمجاز را کشف و عامل فروش این اقلام را نیز دستگیر کردند.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان یزد با بیان این‌که متهم با تشکیل پرونده به مراجع قانونی معرفی شد، گفت: خانواده‌ها به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار برای فرزندانشان، به توصیه‌های پلیس توجه کرده و چهارشنبه آخر سال را در کنار فرزندانشان باشند.

پلیس موافق شادی مردم است 

 سردار عباسعلی بهدانی‌فرد تصریح کرد: تامین امنیت مردم مهمترین وظیفه پلیس است، و ما از تمامی ابزارهای قانونی جهت تحقق این امر استفاده می‌کنیم.

وی بیان کرد: پلیس در برگزاری جشن‌های نیمه شعبان با مردم مشارکت دارد و مخالف شادی مردم نیست وباحضور فیزیکی تمام وقت، به صورت نامحسوس نیز مراقب امنیت مردم در این ایام خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: پلیس، نیرویی مردمی است و دشمن سعی می‌کند مردم را در مقابل پلیس قرار داده ولی با همراهی و مشارکت متقابل مردم و پلیس مشت محکمی بر دهان معاندان و مستکبران خواهیم زد.  

بهدانی‌فرد گفت: مردم یزد در طول سال های اخیر در برگزاری جشن های نیمه شعبان نهایت همکاری را با پلیس داشته اند، امسال نیز از هموطنان عزیز  درخواست داریم به توصیه های پلیسی توجه نموده و ما را در انجام وظیفه یاری کنند.

نظر شما !!