کلاس درس اشتوتگارت برای قطع همکاری!

به گزارش “ورزش سه” باشگاه اشتوتگارت پس از نتایج ناامیدکننده با لابادیا تصمیم به برکناری این سرمربی 57 ساله گرفت و هدایت تیم خود را به سباستین هونس، سرمربی سابق هوفنهایم سپرد.

سباستین هونس، بازیکن سابق جوانان اشتوتگارت به عنوان مربی در تیم‌های جوانان لایپزیگ و اف سی بایرن کار می کرد. او با تیم دوم اف سی بایرن قهرمانی در لیگ دسته 3 را جشن گرفت. در بوندسلیگا، سباستین هونس مربی هوفنهایم بود.

اما نکته جالب توجه در این مورد این قطع همکاری، صحبت‌های حرفه‌ای مدیران اشتوتگارت بود که به خوبی شان سرمربی سابق خود را حفظ کردند. در همین رابطه، مدیرعامل اشتوتگارت می‌گوید: “ما از برونو لابادیا برای کاری که انجام داده تشکر می کنیم. ما دسامبر گذشته قرارداد برونو را امضا کردیم زیرا کاملاً متقاعد شده بودیم که می توانیم با او شرایط را تغییر دهیم. برونو از روز اول با تعهد و اشتیاق فراوان با تیم کار کرد، اما متأسفانه این موضوع در قالب امتیازگیری خودش را نشان نداد.”

الکساندر ورل ادامه می‌دهد: “در نهایت، متوجه شدیم که به یک انگیزه جدید نیاز داریم. سباستین هونس قبلاً تجربه مهمی در بوندسلیگا به دست آورده است و به عنوان مربی و بازیکن جوانان، این باشگاه را به خوبی می شناسد. ما مطمئن هستیم که سباستین مربی مناسبی برای چالش های آینده است و او در کنار تیم بر این شرایط سخت مسلط خواهد شد.”

نظر شما !!