کلانتری: باخت مقابل نفت مسجدسلیمان آخرالزمان نیست/ مقصر اول و آخر من هستم

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، علی‌اصغر کلانتری پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در نشست خبری گفت: پیروزی نفت‌ را ابتدا به این تیم و بعد از آن به مردم خوب مسجدسلیمان  تبریک می‌گویم. گل اولی که دریافت کردیم دقیقا برعکس جریان بازی بود و روی یک ارسال از کناره‌ها و غفلت بازیکنان ما به ثمر رسید. خوب بازی و موقعیت‌ هم زیاد خلق کردیم و در نیمه دوم حاکم مطلق زمین بودیم، ولی 3 امتیاز را نتوانستیم کسب کنیم. آنها روی 2 توپی که به گل تبدیل شد باهوش عمل کردند.

وی ادامه داد: در نیمه دوم می‌دانستیم که آنها روی ضدحملات برنامه‌ریزی می‌کنند. این باخت را به گردن بازیکنان نمی‌اندازم، اینکه موقعیت‌ها‌یمان را به گل تبدیل نکردیم و به آن شکل گل خوردیم مقصر اصلی منِ سرمربی هستم و باید این مشکلات را حتما حل کنیم. با این باخت آخر‌الزمان نرسیده و وقتی می‌توانیم به این راحتی در مسجدسلیمان فوتبال بازی و روی دروازه حریف موقعیت خلق کنیم باید ببینیم مشکل‌مان کجاست.

کلانتری یادآور شد: تیم داوری خیلی خوب قضاوت کرد. آقای ترابیان به صحنه‌ها نزدیک بود و خیلی خوب سوت زد. هر دو تیم یک روز راحت از نظر داوری داشتند.

انتهای پیام/

نظر شما !!