کمالوند: برد مقابل فجر سرآغازی خواهد بود تا به یک نتیجه مطلوب برسیم/ با تقویت خودمان جایگاه تیم را در لیگ حفظ می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، فراز کمالوند پس از پیروزی شاگردانش مقابل فجرسپاسی در نشست خبری اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که لطفش شامل حال ما شد و در یک شرایط سخت توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. به لطف خدا در پنج روز اخیر دو برد خیلی خوب در جام حذفی و لیگ برتر به دست آوردیم. همه با مشکلات تیم ما آشنا هستند. ما آخرین تیمی بودیم که تمرینات خود را شروع کردیم و تمرینات بدنسازی و بازی‌های دوستانه نداشتیم.

وی تصریح کرد: برگزاری مسابقات لیگ برتر در فاصله چهار روز یک بار نیز باعث شده است که تعداد زیادی از بازیکنان خود را در هر بازی از دست بدهیم، اما به لطف خدا برد امروز سرآغازی خواهد بود تا در چهار پنج بازی باقیمانده تا نیم‌فصل به یک نتیجه مطلوب برسیم و در نیم‌فصل دوم با تقویت تیم بتوانیم جایگاه‌مان را در لیگ برتر حفظ کنیم. شاکر خداوند متعال هستم که لطفش شامل حال ما شد و در شرایط خیلی سختی به پیروزی رسیدیم.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان با تمجید از حمایت مدیرعامل این باشگاه گفت: از مدیریت باشگاه تشکر می‌کنم که خیلی مصمم و جدی از کادرفنی و بازیکنان حمایت کرد. این برد  و برد هفته قبل را به هوادارانمان تقدیم می‌کنم و امیدوارم توانسته باشیم دلشان را شاد کنیم.

کمالوند با ابراز رضایت از قضاوت داور مسابقه گفت: یک تشکر ویژه نیز از تیم داوری می‌کنم که امروز خیلی خوب داوری کرد و همه تیم برنده و بازنده هیچگونه اعتراضی در طول 90 دقیقه به تصمیمات داوری نداشتند و این نشان دهنده قضاوت خوب داور بود. امیدوارم این مدل و روند داوری ادامه باشد و از داورانی مثل داوران امروز استفاده کنند که در صحنه‌ها نزدیک و حاضر باشند و عادلانه و منصفانه قضاوت کنند.

انتهای پیام/

نظر شما !!