­­کمپ استارتاپی خانه نوآوری از ۱۷ بهمن آغاز می‌شود / ۶ هفته آموزش و منتورینگ

خانه نوآوری در دو ماه پایانی سال ۱۴۰۰ یک کمپ استارتاپی ۶ هفته‌ای برگزار می‌کند. این کمپ شامل سه بخش آموزش، منتورینگ و انتقال تجربه است. افراد با شرکت در این کمپ ۴۶ ساعت آموزش و منتورینگ تخصصی در زمینه‌های موردنیازشان را دریافت خواهند کرد.

کمپ استارتاپی فرایندی است که در آن تیم‌ها و افراد مستعد با کمک هم شروع به راه‌اندازی یک کسب‌وکار می‌کنند. در طول مدت‌زمان کمپ افراد می‌توانند از مشاورین و متخصصین این حوزه برای پرسش سؤال استفاده کنند. همچنین امکان شرکت در کارگاه‌های آموزشی تخصصی نیز برای شرکت‌کنندگان فراهم است. مصطفی نقی‌پورفر هم‌بنیانگذار فناپ، شاهین کاوه مدیر محصول سابق اسنپ، محمد جلالیان مدیر تپسل و مدیااد و مجید کمالو سرمایه‌گذار استارتاپی (همراه مکانیک، ژاکت و…) تعدادی از منتورها هستند.

بخشی از سرفصل‌ها به شرح زیر است:

  • طراحی بیزینس مدل ایرانی
  • مفهوم MVP و لزوم اعتبار سنجی ایده
  • تیم سازی و کار تیمی
  • عوامل شکست استارتاپ‌ها
  • فروش و بازاریابی

تعدادی از موفق‌ترین بنیانگذاران استارتاپ‌های ایرانی نیز در بخش انتقال تجربه حضور دارند و تجربه خود را از راه‌اندازی استارتاپشان می‌گویند. حمیدرضا احمدی بنیان‌گذار ایوند، محسن حاجی‌زاده بنیان‌گذار ویترین نت، آدرینه خدابخشیان هم‌بنیانگذار ایسمینار، بهرام مشرفی بنیان‌گذار یوتوپین و آرمان صفایی بنیان‌گذار تریبون از مدرسین انتقال تجربه کمپ استارتاپی خانه نوآوری هستند.

مخاطب کمپ استارتاپی خانه نوآوری، تیم‌ها و افراد مستعد علاقه‌مند به کارآفرینی و فضای استارتاپی هستند. ازآنجایی‌که ظرفیت این کمپ بسیار محدود است و فقط امکان حضور ۱۵ تیم وجود دارد؛ همه تیم‌های ثبت‌نامی در کمیته سرمایه‌گذاری خانه نوآوری موردبررسی قرارگرفته تا فقط تیم‌های مستعد در این کمپ حضورداشته باشند. بنابراین اگر علاقه‌مند به شرکت در کمپ استارتاپی و راه‌اندازی استارتاپ هستید، هرچه زودتر در این کمپ پیش ثبت‌نام کنید. برای پیش ثبت‌نام در این کمپ به اینجا مراجعه کنید.

نظر شما !!