کوارادونا رکوردهای سری آ را خرد می‌کند / اسمش را یاد بگیرید که ستاره آینده فوتبال دنیاست

به گزارش “ورزش سه”، کواراتسخلیا، وینگر جوان ناپولی که این روزها در ناپل کوارادونا خطاب می‌شود، در مارس برای سومین بار جایزه بهترین بازیکن ماه را دریافت می‌کند.

وینگر 22 ساله گرجستانی در این فصل در لیگ ایتالیا توجه همه را به خود جلب کرد و در طول 23 بازی در اولین فصل حضورش در ایتالیا، 12 گل به ثمر رسانده است.

کواراتسخلیا پیش از این دو بار در ماه‌های آگوست و فوریه، به عنوان بهترین بازیکن ماه انتخاب شده بود تا با 3 بار بردن این جایزه در یک فصل، رکورد جدیدی را به نام خودثبت کند.

پیش‌بینی می‌شود که وینگر ناپولی این جایزه را قبل از شروع بازی بعدی تیمش در لیگ ایتالیا که در تاریخ 2 آوریل برابر میلان برگزار می‌شود، دریافت کند.

نکته جالب اینکه بسیاری از هواداران ناپولی نمی‌توانند نام کواراتسخلیا را به درستی تلفظ کنند و بازیکنان رقیب هم راهکاری برای متوقف کردن او ندارند اما این بازیکن راهش را پیدا کرده است، طرفداران هم البته کار خودشان را کرده‌اند؛ با لقب کوارادونا!

بيهوده نيست اعجوبه گرجستاني چنین نقدهای تحسین برانگیزی دریافت می کند. تماشاگران ناپولي او را “کوارادونا” خطاب می کنند، تعریف و تمجید بیشتر از این نمی شود، مي دانيم مارادونا در ناپولي خدايي است!

نظر شما !!