کومان گل زد، امباپه وارد زمین شد/  اشتباه مرگبار دوناروما روی گل بایرن (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، بعد از یک نیمه تلاش ناموفق شاگردان کریستوف گالیته در باز کردن دروازه میهمان خود در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، این تیم بایرن مونیخ بود که در شروع نیمه دوم به گل رسید.

پاری‌سن‌ژرمن یکی از ضعیف ترین عملکردهای این فصل خود را در نیمه اول بازی با بایرن رقم زد و در حالی که هوادارانش انتظار عملکردی متفاوت و رسیدن به در نیمه دوم را داشتند، با اشتباه فاحش جانلوئیجی دوناروما، دروازه خودشان باز شد.

کینگزلی کومان، ستاره فرانسوی بایرن مونیخ که در شروع نیمه دوم جای کانسلو را در ترکیب گرفت در دقیقه 53 ارسال دیویس را با یک شوت سرضرب روانه دروازه میلان کرد؛ در حالی که با توجه به شدت و زاویه ضربه به نظر نمی رسید خطر خاصی دروازه دوناروما را تهدید کند اما این دروازه بان ایتالیایی، یکی از اشتباهات مرگبار خود را مرتکب شده و به جای توپ هوا را نشانه گرفت تا در میان ناباوری ضربه بازیکن پاریس وارد دروازه شود. البته بارش باران و لیز بودن توپ و چمن نیز در اشتباه محاسباتی گلر میهمان تاثیر گذار بود.

کومان بعد از باز کردن دروازه پاریس به احترام تیم سابقش، شادی گل انجام نداد. او البته پیش از این و در فینال لیگ قهرمانان اروپا 2020 نیز موفق به گلزنی مقابل بایرن با پیراهن پاریس شده بود. لحظاتی بعد از این گل، سرمربی PSG کیلیان امباپه را وارد زمین کرد؛ کومان روز گذشته در نشست خبری پیش از بازی در واکنش به سوالی در خصوص احتمال حضور هموطنش در ترکیب اصلی پاریس، ابراز بی اطلاعی کرده بود اما حالا گل او عاملی برای ورود امباپه به ترکیب میزبان شده است.

نظر شما !!