کیکه ستین:/ هیچ روزی برای بازی مقابل رئال مادرید خوب نیست

به گزارش “ورزش سه”، ویارئال با هدایت کیکه ستین فردا در برنابئو باید به مصاف رئال برود. ویارئال که در بازی رفت موفق به شکست رئال شد ولی در کوپا دل ری برابر این تیم شکست خورد، در بدترین زمان باید با رئال روبه‌رو شود. رئال پس از برتری 0-4 برابر بارسا از لحاظ روحی در بهترین شرایط قرار دارد.

کیکه ستین که زمانی با بارسا برابر رئال شکست را تجربه کرده بود، در مورد بازی فردا گفت: «بله، رئال در بهترین شرایط روحی قرار دارد ولی حتی اگر در بدترین شرایط بود نیز نمی‌توانستیم از رویارویی برابر آنها خوشحال باشیم. هرگز نمی‌توان فهمید چه زمانی بهترین زمان برای بازی برابر رئال است. مهم نیست برابر این تیم مالک توپ باشید یا خیر. رئال می‌تواند در دقیقه 95 همه معادلات را برهم بزند. در همین بازی اخیر رئال برابر وایادولید، درست در زمانی که حریف بهتر بود، رئال به گل رسید و در پایان با 6 گل برنده شدند. در بازی برابر بارسا نیز همین شرایط بود و رئال پس از زدن گل اول، کاملا متفاوت بازی کرد.»

ستین ادامه داد: «این خصوصیت تغییر شکل سریع و غیرقابل پیش‌بینی بودن رئال در دنیا بی‌نظیر است و هیچ توضیحی نمی‌توان برایش داشت. آماده‌سازی تیم برای بازی مقابل رئال همیشه سخت است. مثلا الان نمی‌دانم فردا بهتر است دفاع کنیم و چشم به ضدحمله داشته باشیم یا توپ و میدان را در دست بگیریم.»

نظر شما !!