گزارش فارس از واکنش ها به کمپین "من وکالت می دهم"ِ علی کریمی برای رضا پهلوی

خبرگزاری فارس نوشت:

براندازان مجازی پس از گفت‌وگوی اخیر رضا پهلوی با شبکه منوتو، کمپین «من وکالت می‌دهم» را راه انداخته‌اند و او را به عنوان نماینده خود در این آشوب برگزیده‌اند تا انتهای مسیر براندازی، زین پس روشن‌تر از قبل باشد.

رضا پهلوی مشهور به «ربع پهلوی» و اخیراً «ربع دیکتاتور» در گفت‌وگوی خود با منوتو در پاسخ به اینکه چرا به طور روشن نقش رهبری جنبش انقلابی را بر عهده نگرفته، گفت: «من می‌توانم با شخصیت‌های سیاسی برای ارائه دادن یک برنامه دیدار بکنم، اولین سؤال‌شان این است که شما به نمایندگی چی اینجا حضور پیدا کردید. هر نوع کاری که انجام می‌دهیم باید یک مبنای مشروعیت و یا یک نوع وکالتی از داخل ایران داشته باشد.»
 
این سخنان با توئیت علی کریمی، یکی از فعالان مجازی برانداز مواجه شد: «من وکالت می‌دهم به شاهزاده رضا پهلوی، برای دوران گذار از رژیم بچه‌کش و یک رفراندوم آزاد برای ایرانی آزاد و آباد.» احسان کرمی، کارمند جدید اینترنشنال سعودی، حمید فرخ‌نژاد و پرستو صالحی لیدرهای خارج‌نشین اغتشاشات ایران و برخی دیگر از چهره‌های اپوزیسیون هم کمپین «من وکالت می‌دهم» راه انداخته‌اند که همه براندازان بتوانند آن را امضا کنند.

این کمپین براندازان با واکنش‌های فراوان و متفاوتی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی و فعالان توئیتری مواجه شده است. برخی از کاربران در مقابل هشتگ «من وکالت می‌دهم» براندازان، با هشتگ «من وکالت نمی‌دهم» پیام‌هایی را در پاسخ به این کمپین منتشر کردند. برخی از این واکنش‌ها پیش روی شماست.

گزارش فارس از واکنش ها به کمپین
گزارش فارس از واکنش ها به کمپین

گزارش فارس از واکنش ها به کمپین
گزارش فارس از واکنش ها به کمپین
گزارش فارس از واکنش ها به کمپین

نظر شما !!