گلزنی حسین‌زاده در کنار قلی‌زاده

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال شارلروا بلژیک که امیرحسین حسین‌زاده و علی قلی‌زاده در آن عضویت دارند، از تعطیلات رقابت‌های ژوپیر لیگ بلژیک بهره برده و اردوی آماده‌سازی خود را در آنتالیا ترکیه برپا کرده است.

تیم فوتبال شارلروا از ساعت ۱۹:۳۰ سه‌شنبه شب در مسابقه‌ای تدارکاتی به میزبانی بشیکتاش، تیم هشتم جدول سوپر لیگ ترکیه، در حالی که امیرحسین حسین‌زاده و علی قلی‌زاده را به طور همزمان در ترکیب ابتدایی نمی‌دید، در پایان با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

شارلروا بلژیک در شرایطی نخستین بازی دوستانه خود در تعطیلات ژوپیر لیگ را با باخت مقابل بشیکتاش پشت سر گذاشت که امیرحسین حسین‌زاده پنج دقیقه پس از ورود به زمین موفق شد تک‌گل تیمش را به ثمر رساند.

حسین‌زاده که در این فصل ۹ بازی در ژوپیر لیگ بلژیک انجام داده و یک گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده، پس از نیمکت‌نشینی کامل در آخرین مسابقه قبل از تعطیلات، در دیدار با بشیکتاش مثل علی قلی‌زاده از شروع نیمه دوم وارد زمین شد.

قلی‌زاده که یکی از ملی‌پوشان فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ بود، پس از حضور تعویضی مقابل انگلیس و قرار گرفتن در ترکیب برابر ولز و آمریکا، در بازگشت به اردوی شارلروا یک نیمه در دیدار تدارکاتی با بشیکتاش ترکیه به میدان رفت.

نظر شما !!