گل مهرداد اولادی بهترین خاطره‌ام را ساخت؛/ آشوبی: استقلال قابل احترام، پرسپولیس برنده

به گزارش “ورزش سه”، فرزاد آشوبی که تجربه حضور در دربی را دارد و برای پرسپولیس و استقلال به میدان رفته و توانسته قهرمانی را همراه با سرخ‌پوشان تجربه کند، در خصوص اهمیت برتری در دربی پیش رو برای کسب عنوان قهرمانی عنوان کرد: به نظرم تیم بازنده از گردونه رقابت قهرمانی خارج می شود با توجه به اینکه سپاهان رقیب جدی برای قهرمانی است، تیمی که برنده دربی باشد، برای ادامه مسابقات انرژی فوق العاده ای خواهد داشت و‌ می تواند تعیین کننده باشد.

هافبک پیشین سرخابی‌ها یادآور شد: وقتی پارامترهای مختلف را کنار هم قرار می‌دهیم و  با اینکه استقلال نتایج خوب و‌قابل احترامی گرفته، فکر می‌کنم پرسپولیس شانس بیشتری برای برتری در این دیدار داشته باشد و این صرفا یک نظر شخصی است و‌ باید ببینیم بازی به چه شکل پیش می رود.

او که با پیراهن هر دو تیم بازی کرده در مورد اینکه شرایط ورزشگاه با کدام تیم برایش راحت‌تر بود، عنوان کرد: طبیعتا من پرسپولیس را انتخاب می‌کنم چون‌ روزهای خیلی خوبی آنجا داشتم و حمایتی قوی را از سوی هواداران احساس می‌کردم.

آشوبی در مورد بدشانسی‌اش بابت اینکه پنالتی‌زن تیم‌هایش بود ولی در دربی فرصت زدن پنالتی و گل در این رقابت را به دست نیاورد، اظهار کرد: مشکلی نیست و مسئله خاصی از این بابت وجود ندارد. فکر می‌کنم می‌توانستم غیر از پنالتی زننده گل باشم که شوت من را طالبلو به شکل استثنائی دفع کرد و‌ قسمت نشد به گل برسم.

آشوبی در مورد اینکه در کدام دربی دوست داشت در تیم رقیب بازی کند توضیح داد: اعتقادی ندارم که باید به گذشته فکر کرد. نباید افسوس خورد هرآنچه بوده تمام شده و خاطراتش مانده.

او در مورد بهترین خاطره‌اش از دربی ها عنوان کرد: آن دربی که با گل خدا بیامرز مهرداد اولادی توانستیم برنده باشیم. باتوجه به اینکه اولین تجربه دربی‌ام فوق‌العاده بود، هیچ‌وقت آن حس و حال را فراموش نمی‌کنم.

نظر شما !!