یادگیری زبان انگلیسی در خانه با کلاس های آنلاین همیارزبان

زبان انگلیسی یک زبان بین‌المللی پرکاربرد است؛ و تمام کسانی که می‌خواهند با مردم دیگر جهان ارتباط برقرار کنند باید دانش انگلیسی خوبی داشته باشند. برای رسیدن به تسلط در زبان انگلیسی لازم است که منابع مناسبی را انتخاب کنید، در کلاس زبان حضور داشته باشید و مدام لغات و عبارت‌هایی که یاد گرفته‌اید را تکرار کنید.

تنها با این روش است که می‌توانید در زبان انگلیسی به دانش خوبی دست پیدا کنید؛ و به راحتی با مردمی که انگلیسی زبان هستند یا از این زبان پرکاربرد استفاده می‌کنند ارتباط برقرار کنید؛ اما آموزش زبان انگلیسی باید منسجم و طبق برنامه‌ریزی باشد تا بتواند متقاضیان را به اهدافشان برساند. در غیر این صورت ممکن است فردی که هر روز و هر ماه زبان انگلیسی می‌خواند به یکباره مطالعه را کنار بگذارد و در طول زمان دانش انگلیسی که کسب کرده را از دست بدهد.

برای اینکه بتوانید زبان انگلیسی را به طور مداوم یاد بگیرید و کسب دانش در این زمینه برایتان هر روز جذاب‌تر از گذشته باشد، لازم است که تکنیک‌های یادگیری زبان انگلیسی در خانه را استفاده کرده و با کمک آن‌ها دانش زبانی خودتان را تقویت کنید. همیارزبان این تکنیک‌ها را برای یادگیری زبان انگلیسی به بهترین نحو در ادامه برایتان ارائه کرده است.

استفاده روزمره از زبان انگلیسی

اولین بخش آموزش زبان انگلیسی این است که خودتان را در یک محیط انگلیسی زبان قرار دهید. اگر مهاجرت کرده‌اید و قصد دارید در کشورهای خارجی مانند کانادا یا انگلیس این زبان بین‌المللی را یاد بگیرید، شانس این را دارید که به طور مداوم در معرض شنیدن، خواندن، صحبت کردن یا نوشتن متن‌های انگلیسی باشید. در این شرایط چاره‌ای جز یادگیری زبان انگلیسی نخواهید داشت و می‌توانید تا حد قابل قبولی دانش زبانی خودتان را بهبود دهید.

اما برای کسانی که هنوز در مسیر مهاجرت قرار نگرفته‌اند، امکان حضور در کشور انگلیسی زبان وجود ندارد. این گروه می‌توانند با استفاده روزمره از زبان انگلیسی خودشان را در محیط مشابه کشورهای انگلیسی زبان قرار دهند؛ و به طور روزانه لغات و عبارت‌های جدید انگلیسی را یاد بگیرند.

برای این کار لازم است که روزتان را با صحبت کردن به انگلیسی شروع کنید، هر تصویر یا … می‌بینید نام انگلیسی آن را در ذهنتان تکرار کنید و تا حد امکان از زبان مادری خودتان فاصله بگیرید. با این شرایط می‌توانید مانند فردی که به تازگی مهاجرت کرده به استفاده از زبان انگلیسی عادت کنید و هر روز دانشتان در این زمینه بهتر شود.

یادگیری زبان انگلیسی در خانه با کلاس های آنلاین همیارزبان

استفاده از منابع یادگیری انگلیسی در خانه

یادگیری انگلیسی در کلاس مستلزم این است که منابعی که توسط استاد یا آموزشگاه انتخاب شده را تهیه کنید؛ و بر اساس برنامه و زمان‌بندی تعیین شده به مطالعه آن‌ها بپردازید؛ اما در شرایطی که خودتان قصد یادگیری زبان انگلیسی را در خانه داشته باشید، این محدودیت‌ها برایتان وجود ندارد و امکان انتخاب منابع مختلف انگلیسی را برای یادگیری این زبان بین‌المللی دارید.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که تنوع منابع آموزش زبان انگلیسی بسیار زیاد است؛ و تنها در شرایطی می‌توانید زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیری که منابع مناسبی را انتخاب کنید. البته با وجود منابع مناسب نیاز به یک استاد زبان حرفه‌ای نیز کنارتان دارید، تا بتوانید مشکلات خودتان را در آموزش زبان برطرف کنید.

 

شرکت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی

کلاس آنلاین زبان انگلیسی بهترین فرصت را برای یادگیری این زبان بین‌المللی در اختیار متقاضیان مختلف قرار می‌دهد. با توجه به اینکه هر فردی هدف مشخصی از آموزش زبان انگلیسی دارد؛ و باید منابع و آموزش زبان طبق آن هدف انتخاب شوند، با شرکت در کلاس آنلاین زبان می‌توانید هدفمند انگلیسی را یاد بگیرید و دانش خودتان را در این زمینه تا حد قابل قبولی بهبود دهید.

همیارزبان با برگزاری کلاس آنلاین انگلیسی با حضور بهترین اساتید زبان شانس شرکت در کلاس زبان منعطف را برای متقاضیان مختلف فراهم کرده است. با کمک این پلتفرم می‌توانید در چندین جلسه کلاس خصوصی انگلیسی شرکت کنید و دانش زبان انگلیسی خودتان را از نقطه صفر به نقطه 100 برسانید.

اساتید همیارزبان از ابتدای شروع آموزش زبان انگلیسی تا انتهای آموزش زبان همراه زبان آموزان هستند؛ و به آن‌ها کمک می‌کنند تا قدم به قدم در این مسیر پیش بروند و نقاط ضعف خودشان را برطرف کنند.

تماشای فیلم و سریال‌های انگلیسی

فیلم دیدن یکی از لذت‌بخش‌ترین سرگرمی‌ها است؛ و برای یادگیری زبان در خانه می‌توانید از این روش استفاده کنید. برای آموزش زبان انگلیسی با فیلم می‌توانید چند فیلم جذاب انگلیسی را انتخاب کنید، سپس با کمک این فیلم‌ها خودتان را در یک فضای کاملاً انگلیسی زبان قرار دهید.

حتماً این موضوع را در نظر داشته باشید که برای یادگیری زبان با فیلم نباید برای آن زیرنویس بگذارید. همچنین گاهی مواقع لازم است چند بار فیلم را تماشا کنید تا مفاهیم آن را به خوبی متوجه شوید، سپس در صورت نیاز از زیرنویس انگلیسی برای شناسایی کلمات نامفهوم و درک درست عبارت‌های مختلف استفاده کنید.

گوش دادن آهنگ‌ها و پادکست‌های انگلیسی

علاوه بر فیلم دیدن می‌توانید از قدرت شنیداری خودتان هم برای آموزش زبان کمک بگیرید. آهنگ‌های انگلیسی مختلف می‌توانند گزینه مناسبی برای یادگیری زبان انگلیسی برایتان باشند. برای اینکه بتوانید زبان را با کمک آهنگ یاد بگیرید، لازم است که یک پلی لیست آماده کرده و هر آهنگ را چندین و چند بار گوش کنید. با این روش گوشتان به شنیدن لغات انگلیسی با تلفظ درست آشنا می‌شود؛ و به مرور آهنگ‌هایی که گوش می‌کنید در ذهنتان ثبت خواهد شد.

در نهایت می‌توانید دانش زبان انگلیسی خودتان را با کمک پادکست‌های انگلیسی تقویت کنید. گوش دادن به پادکست انگلیسی نسبت به آهنگ‌های انگلیسی سخت‌تر است. چون معمولاً زمان‌بندی که برای پادکست‌ها در نظر گرفته می‌شود طولانی‌تر خواهد بود؛ و لغات و عبارت‌هایی که در آن‌ها استفاده می‌شود نیز تنوع بالایی دارد. همین موضوع باعث می‌شود که متقاضی با حجم زیادی از عبارت‌های انگلیسی مواجه شود و برای درک دقیق مطالب ارائه شده در پادکست نیاز به یک برنامه‌ریزی دقیق و گوش دادن چندباره به مطالب ارائه شده داشته باشد.

برای اینکه یادگیری با آهنگ‌ها و پادکست‌های انگلیسی برایتان جذاب‌تر باشد، پیشنهاد می‌کنیم آهنگ‌ها و پادکست‌هایی را برای شنیدن انتخاب کنید که به آن‌ها علاقه‌مند هستید و مغزتان از شنیدن جملات ارائه شده در آن‌ها لذت می‌برد و برای یاد گرفتنشان کنجکاو است.

یادگیری زبان انگلیسی در خانه با کلاس های آنلاین همیارزبان

خواندن کتاب داستان انگلیسی

داستان خواندن کمکتان می‌کند تا کلمات انگلیسی را در متن‌های بلند و کوتاه مشاهده کنید و دانش زبانی خوبی در انگلیسی به دست بیاورید. در متن می‌توانید گرامر و نحوه استفاده از آن را یاد بگیرید، نحوه استفاده از صفت و… را در انگلیسی ب بدانید و لغاتی که یاد گرفته‌اید را به صورت کاربردی مرور کنید.

آموزش زبان انگلیسی حضوری یا آنلاین

هر فردی که قصد یادگیری انگلیسی دارد برنامه‌ریزی کاملی برای این موضوع در نظر می‌گیرد. با توجه به اینکه شاغل هستید یا …، این امکان برایتان وجود دارد که با رزرو کلاس آنلاین زبان انگلیسی یادگیری خودتان را کامل کنید و مسیر آموزش زبان را با موفقیت پشت سر بگذارید.

 

 برای تماس با ما می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید.

  • 021-91307646
  • hamyarzaban@gmail.com

اهواز،امانیه، سقراط غربی، پارک علم و فناوری طبقه اول واحد7

نظر شما !!