یامگا و و تلاش برای زنده کردن خاطرات ژستد

به گزارش “ورزش سه”، کوین یامگا هافبک تهاجمی فرانسوی استقلال طی دو فصلی که برای این تیم به میدان رفته عملکرد خوبی داشته و خود را به عنوان یکی از بازیکنان خارجی خوب معرفی کرده است.

یامگا در مدت حضور در استقلال درپست های مختلفی بازی کرده است. او دفاع راست بازی کرده، در پست وینگر به کار گرفته شده و مهاجم هم بوده است. این بازیکن خارجی که سال قبل بهترین گلزن استقلال نیز لقب گرفت، در لیگ بیست و دوم با نظر ساپینتو بیشتر در پست دفاع راست به کار گرفته شده و همین موضوع باعث شده که او با گذشت 11 هفته فقط 3 بار موفق به گلزنی شود.

با این حال میل به گلزنی در یامگا از بین نرفته و بعید است او در موقعیت گل قرار بگیرد و فرصت را از دست بدهد. بازیکن فرانسوی استقلال در تمرینات روزهای گذشته با انگیزه زیادی حضور یافته ودر بازی دوستانه دیروز آبی ها با ملوان هم عملکرد خوبی داشت. این بازیکن قطعا در دربی نیز یکی از نفرات مورد اعتماد ساپینتو است که انگیزه زیادی برای رقم زدن یک روز خوب برای خود و هواداران را خواهد داشت.

نکته قابل توجه درباره خارجی های استقلال این است که رودی ژستد مهاجم فرانسوی فصل گذشته استقلال اولین گلزن خارجی تاریخ این تیم در دربی لقب گرفت و حالا یامگا بدش نمی‌آید با گلزنی در مسابقه با پرسپولیس خاطره خوب مهاجم فرانسوی را در استقلال زنده کند.

نظر شما !!