یحیی از آره‌نا سه امتیاز کامل می‌خواهد/ فولاد، یک گره بزرگ در راه قهرمانی پرسپولیس

به گزارش “ورزش سه”، یکی از تیم‌هایی که در نیم فصل اول موفق شد در ورزشگاه آزادی پرسپولیس را متوقف کند، فولاد خوزستان بود. فولادی‌ها با انگیزه بالا مقابل پرسپولیس صف آرایی کردند و این بازی با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

در نیم فصل دوم اما شرایط برای دو تیم متفاوت شده است. سرخ‌های تهرانی با ایجاد فاصله پنج امتیازی با تیم دوم صدرنشین شده‌اند و اصلا دل‌شان نمی‌خواهد جایگاه اولی خود را از دست بدهند. فولاد نیز که فصل پر فراز و نشیبی را تجربه کرده حالا با ۲۱ امتیاز در رده هفتم قرار دارد و جواد نکونام تلاش می‌کند تیمش را به رتبه‌های بالاتر جدول برساند و برای این منظور تک تک امتیازات باقی‌مانده برایش اهمیت بسیاری دارد.

در ترکیب ثابت فولاد سه بازیکن سابق پرسپولیس حضور دارند که هر یک با انگیزه‌های بالا مقابل این تیم صف‌آرایی می‌کنند. سعید آقایی، مهدی شیری و احسان پهلوان که در تابستان پرسپولیس را ترک کردند باید یک بار دیگر مقابل پرسپولیس قرار بگیرند که این موضوع جذابیت‌های بازی را بیشتر می‌کند.

اگرچه پرسپولیس فصل گذشته با نتیجه سه بر یک در فولاد آره‌نا این تیم را شکست داده اما این مسابقه می‌تواند یکی از بازی‌های دشوار پرسپولیس در راه رسیدن به قهرمانی به حساب بیاید و امکان گره خوردن کار برای یحیی و تیمش وجود دارد.

بدون شک این مسابقه در هفته هفدهم از جذابیت‌های بالایی برخوردار خواهد بود و باید دید امتیازات این بازی چگونه تقسیم می‌شود.

نظر شما !!