یحیی دمی با کاپیتانش خلوت کرد (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، یحیی گل‌محمدی بدون هیچگونه تعطیلی، تمرینات تیمش را رهبری می‌کند و قصد دارد تا آخرین روزهای سال بازیکنان را تمرین دهد تا آنها با فرم مطلوب به تعطیلات کوتاه مدت بروند و برای 7 بازی سرنوشت‌ساز لیگ برتر و شاید سه بازی جام حذفی برگردند.

در تمرین روز گذشته بازیکنان پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی با جدیت کامل عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشت و با مدافع چپ تیمش که کاپیتان سوم پرسپولیس محسوب می‌شود، جلسه کوتاهی را در خلال تمرین برگزار کرد و نکاتی را به او گوشزد کرد.

وحید امیری که باوجود عمل جراحی کمر، به لیست تیم ملی برای جام جهانی رسید، باوجود عدم حضور در ترکیب ایران مقابل ولز، انگلیس و آمریکا، روحیه خود را به خوبی بازیابی کرد و بعد از جام جهانی به چهره درخشان پرسپولیس تبدیل شد.

او در بازی با سپاهان نیز عملکرد قابل قبولی داشت تا در 34 سالگی، نقشی جدید برای خود در ترکیب پرسپولیس تعریف کند. او حالا عصای دست یحیی شده و به عنوان مسن‌ترین بازیکن ترکیب پرسپولیس، به نوعی نقشی که سیدجلال پیش‌تر ایفا می‌کرد را انجام می‌دهد.

وحید برخلاف عالیشاه و کمال که هر یک ستاره‌های پرسپولیس هستند، حضوری مستمر در ترکیب اصلی دارد و همین موضوع باعث شده تا شاید بیشتر از آنها بازوبند را در اختیار بگیرد.

نظر شما !!