یک بازی در کلاس جهانی؛/ مدافع عنوان قهرمانی، فاتح فینال زودرس والیبال ایران

به گزارش “ورزش سه”، در آخرین دیدار هفته بیست و دوم شهداب یزد در سالن شاهدیه میزبان پیکان تهران بود و برابر چشمان تماشاگرانش سه بر دو حریف را شکست داد تا جایگاه خود را در رتبه دوم حفظ کند.

شاگردان محمدرضا تندروان در تیم شهداب شروعی خوب داشتند و با نتیجه 25 بر 23 تیم پر افتخار لیگ برتر را مغلوب خود کردند، اما در ست‌های دوم و سوم پبکانی‌ها بر بازی مسلط شده و 25 بر 20 و 25 بر 18 به پیروزی رسیدند.

در ست چهارم این بار شهدابی‌ها بودند که بازی را به دست گرفته و 25 بر 18 حریف را شکست دادند تا این مسابقه به جدال ست پنجم کشیده شود. در ست پایانی تیم شهداب با نتیجه 15 بر 13 حریف را مغلوب خود کرد تا پیروز این جدال حساس باشد و با 17 برد و 47 امتیاز همچنان در جایگاه دوم باقی بماند تا بتواند به تعقیب لبنیات هراز آمل برای صدرنشینی ادامه دهد.

دیدار رفت دو تیم سه بر دو به نفع شهداب یزد به پایان رسیده بود و مدافع عنوان قهرمانی این پیروزی را در خانه تکرار کرد. شاگردان پیمان اکبری در تیم پیکان تهران که علی‌رغم تلاش موفق به پیروزی در این مسابقه نشدند، با 15 برد و 47 امتیاز در جایگاه سوم جدول باقی ماندند.

یونس حسن‌زاده، حمید حق‌بین، کیوان عابدزاده و مرتضی علایی به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم قضاوت و نظارت این مسابقه 145 دقیقه‌ای را برعهده داشتند. این دیدار که چهار هزار تماشاگر داشت، دو کارت زرد و یک اخراجی برای تیم‌های پیکان و شهداب یزد به همراه داشت. محمدطاهر وادی بازیکن تیم پیکان و شهروز همایون‌فر منش از شهداب یزد به دلیل اعتراض به داوری کارت زرد گرفتند و حمزه زرینی در ست دوم به دلیل اعتراض به داور و مراجعه به میز کمیته کنترل، از ست اخراج شد.

نظر شما !!