۶۰ درصد آمریکایی‌ها بایدن را مقصر افزایش تورم می‌دانند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین با گذشت حدود ۷ ماه از روی کار آمدن دولت «جو بایدن» در آمریکا، اما تورم در این کشور به بالاترین میزان خود در ۱۳ سال اخیر رسیده است.

در این میان، نظرسنجی جدیدی که به‌صورت مشترک توسط نشریه «پالتیکو» و مؤسسه «مورنینگ کانسالت» انجام شده، نشان می‌دهد که ۶۰ درصد از آمریکایی‌ها بایدن را مقصر این افزایش کم‌سابقه تورم می‌دانند.

به نوشته وبگاه «هیل»، طبق نتایج این نظرسنجی که شامگاه چهارشنبه در آمریکا منتشر شد، از هر ۱۰ آمریکایی، ۶ نفر معتقدند سیاست‌های دولت بایدن در افزایش تورم نقش جدی داشته است. با این حال فقط ۲۸ درصد از مردم این کشور، بایدن را از دخیل‌بودن در این تورم مبری می‌دانند.

۵۳ درصد از مشارکت‌کنندگان در این نظرسنجی همچنین باور دارند افزایش تورم در دولت بایدن، بدان دلیل است که آمریکا به رفتارهای مصرفی و الگوهای خرج‌کردن قبل از دوران همه‌گیری «کووید۱۹» بازگشته است.

این در حالی است که شخص بایدن و مقام‌های ارشد دولت وی می‌گویند این تورم، عارضه جانبی ناشی از عرضه و تقاضا هنگام احیای اقتصاد از بحران متعاقب همه‌گیری ویروس کرونا است.

پیش از این تحقیق نیز افکارسنجی مؤسسه «گالوپ» نشان داده بود که میزان محبوبیت بایدن با کاهش شش درصدی به پایین‌ترین حد از زمان ریاست‌جمهوری‌اش تاکنون رسید. (جزئیات بیشتر)

کاهش محبوبیت بایدن در میان مردم آمریکا در برهه‌ای از زمان است که پیشرفت‌های ایالات متحده در مقابله با ویروس کرونا متوقف شده است و روند واکسیناسیون کاهش یافته و موارد ابتلا به کروناویروس در این کشور رو به افزایش است.

انتهای پیام/


نظر شما !!