۷ تا از ترسناک‌ ترین حیوانات جهان (+عکس)

ترسناک‌ ترین حیوانات جهان هم درست به اندازه زیباترین‌ها از جهان و نعمت‌هایش بهره می‌برند. تماشای آ‌ن‌ها دری از این جهان رنگارنگ با تمام زشتی‌ها و زیبایی‌هایش را برای شما باز می‌کند.

ترسناک ترین حیوانات جهان در گستره رنگارنگ حیات وحش، می‌توانند آنقدرها هم خطرناک نباشند. اما گونه‌هایی مختلفی از حیوانات وجود دارند که بعضی از آن‌ها نه‌تنها ظاهری وحشت‌آور دارند، بلکه بعضا می‌توانند خطراتی هم برای انسان به همراه داشته باشند. با ما در مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

این حیوانات چه ویژگی‌هایی دارند؟

بعضی از مواردی که در لیست پیش رو می‌آید، حیواناتی هستند که به ظاهر ترسناک‌شان معروف‌اند اما این ترسناک ترین حیوانات جهان که در لیست پیش رو می‌آیند، بعضا هیچ تهدیدی برای انسان به‌شمار نمی‌روند. هیچ علاقه‌ای به انسان ندارند. روی پروفایل هر حیوان کلیک کنید تا حقایق وحشتناک حیوانات را در مورد آن‌ها بیابید.

 

۱. زنبور غول پیکر آسیایی

زنبور غول پیکر آسیایی

این زنبورهای سرخ به «زنبورهای قاتل» معروف‌اند. این نوع از زنبور بزرگ‌ترین گونه زنبور در جهان با اندازه بیش از ۵ سانتی‌متر است. یک شروع عالی برای لیست ترسناک ترین حیوانات جهان!

 

۲. حیوانی به نام آی‌آی

حیوانی به نام آی‌آی

این حیوان بزرگ‌ترین پستاندار شب‌گرد جهان است. دندان‌های تیزی دارد که دائماً رشد می‌کنند و انگشت میانی خزنده‌ای که ظاهری بلند، نازک و اسکلتی دارد.

 

۳. روباه پرنده

روباه پرنده

روباه‌های پرنده در واقع روباه نیستند، آن‌ها مگابات‌های عظیمی هستند. سرهایی شبیه به روباه دارند و گوش‌هایی کوچک و چشم‌هایی درشت. طول بال‌های آن‌ها تا ۱.۵ متر می‌رسد.

 

۴. کوسه های سرخ

کوسه های سرخ

کوسه‌های سرخ دراز و شبیه مارماهی هستند. این حیوانات از ابتدایی‌ترین ماهی‌های اقیانوس هستند. آن‌ها به این دلیل در لیست ترسناک ترین حیوانات جهان جای می‌گیرند که دارای شش آبشش در اطراف گردنشان هستند و بیش از ۳۰۰ دندان سه گوش دارند.

 

۵. پرنده‌خوار جالوت

پرنده‌خوار جالوت

این جانور بزرگ‌ترین عنکبوت جهان است. آن‌ها آن‌چنان که از نامشان پیداست پرندگان را نمی‌خورند، بلکه قورباغه‌ها، موش‌ها و حشرات طعمه‌های آن‌ها هستند.

 

۶. کوسه‌های شبح

کوسه‌های شبح

آن‌ها در واقع کوسه نیستند، بلکه ماهی‌ آب‌های عمیق هستند که کندترین ژنوم در حال تکامل را در بین تمام بی‌مهرگان شناخته‌شده دارند. کوسه‌هایی که ظاهری شبیه به اشباح دارند.

 

۷. لک‌لک مارابو

لک‌لک مارابو

این پرنده یک لک‌لک غول پیکر است که به‌دلیل ظاهر شیطانی‌اش به پرنده «کشنده» معروف است. بال‌های او از بلندترین بال‌های جهان است. او دوست دارد فلامینگوها را بکشد.

منبع: فرارو

نظر شما !!