28 اردیبهشت؛ جشن در تهران، قائمشهر یا کرمان؟/ پایان لیگ در سالروز قهرمانی تاریخی پرسپولیس

به گزارش “ورزش سه”، سازمان لیگ دقایقی پیش برنامه چهار هفته پایانی خود را در حالی اعلام کرد که سه هفته پایانی به فاصله 13 روز برگزار خواهد شد تا لیگ برتر با فشار حداکثری به تیمها خاتمه یابد.

نکته جالب این است که آخرین هفته لیگ برتر برای روز بیست و هشتم اردیبهشت برنامه‌ریزی شده تا لیگ برتر در این روز به پایان برسد. این در حالی است که بعد از این هفته، احتمالا جام حذفی نیز به پایان خواهد رسید تا فوتبال ملی ایران به استقبال فیفادی خرداد برود.

آخرین هفته لیگ برتر در حالی برگزار خواهد شد که از بین سه تیم مدعی، استقلال تنها تیمی است که میزبان خواهد بود و شانس این را دارد تا در مقابل خیل عظیم هوادارانش جشن قهرمانی را برگزار کند. البته استقلال دشوارترین بازی ممکن را هم برگزار خواهد کرد چرا که باید رودرروی تیم فوتبال تراکتور قرار بگیرد.

استقلال فرصت این را دارد تا با شکست دوباره تراکتور در ورزشگاه آزادی، جشن قهرمانی را برپا کند.

پرسپولیس و سپاهان به ترتیب در قائمشهر با نساجی و در کرمان با مس دیدار می‌کنند. نکته مهم برای قرمز و زردپوشان این است که مس و نساجی در بین تیمهای با شانس سقوط قرار ندارند و از این جهت شاید این بازی برایشان چندان اهمیتی از نظر جدولی نداشته باشد.

28 اردیبهشت 1387 با دراماتیک‌ترین قهرمانی لیگ برتر برای پرسپولیس همراه بود و حالا دوباره این دو تیم در رقابت قهرمانی قرار دارند.

همچنین هفته آخر لیگ برتر در ساعت 18 به صورت همزمان برگزار خواهد شد تا هواداران فوتبال اوج هیجان را تجربه کنند. البته این به شرطی است که پیش از هفته پایانی، قهرمان و تیمهای سقوط کننده مشخص نشود.

نکته جالب اینکه 28 اردیبخشت، سالروز قهرمانی تاریخی پرسپولیس در لیگ هفتم با پیروزی مقابل سپاهان نیز محسوب می‌شود و حالا طلایی‌پوشان فرصت گرفتن انتقام از پرسپولیس را خواهند داشت.

برنامه هفته آخر لیگ برتر:
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت
فولادخوزستان- آلومینیوم اراک  – ساعت ۱۸- ورزشگاه  شهدای فولاد اهواز
نفت مسجد سلیمان – ملوان بندر انزلی – ساعت ۱۸- ورزشگاه  شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان
ذوب آهن اصفهان- هوادار  تهران – ساعت ۱۸-ورزشگاه  فولادشهر اصفهان
استقلال -تراکتور تبریز – ساعت ۱۸- ورزشگاه  آزادی تهران
پیکان تهران- مس رفسنجان – ساعت ۱۸- ورزشگاه  انقلاب کرج.
گل گهر سیرجان- صنعت نفت آبادان – ساعت ۱۸- ورزشگاه  شهید سردار سلیمانی سیرجان
مس کرمان- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – ساعت ۱۸- ورزشگاه  شهید باهنر کرمان
نساجی مازندران – پرسپولیس – ساعت ۱۸- ورزشگاه  شهید وطنی قائمشهر

نظر شما !!