امام جمعه موقت زاهدان: عمل به وعده‌ها لازمه ایجاد امید در جامعه است

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از زاهدان، حجت‌الاسلام هادی رمضانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زاهدان اظهار داشت: در راه خدا مجاهدت کنید این جهاد در میدان قتال با دشمنان  و هم  دشمن درونی انسان با هواهای نفسانی را شامل می‌شود زیرا اگر اهل مجاهدت باشید مایه رستگاری خواهد بود. 

وی با بیان اینکه بهترین وسیله برای اینکه به لقاالله برسیم اهل بیت(ع) هستند و به تعبیر علامه طباطبایی بهترین وسیله مراعات راه خدا است، افزود: ملاک دوستی خدا اطاعت از پیامبر اکرم(ص) است.

امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه یکی از اموری که پیامبر اکرم(ص) مکررا و متعدد بیان کرده دوست داشتن اهل بیت و سیده زنان جهان حضرت زهرا(س) است، تصریح کرد: اگر اطاعت از اهل‌بیت(ع) نداشتید بدانید که در دوستی صادق نیستیدـ.

وی بیان کرد: مناسبت‌های متعددی در این ایام بوده ابتدا سیزدهم جمادی الثانی سالروز وفات حضرت ام البنین مادر حضرت عباس(ع) است این مادر الگویی برای همه زنان و مادران است.

حجت الاسلام رمضانی گفت: یک مادر قهرمان می‌تواند قهرمان پرورش دهد قطعا مادران زمان ما باعث تقویت فرهنگ اهل بیت در سراسر دنیا شده‌اند اینان همچون ام‌البنین‌های عصر ما هستند.

وی تاکید کرد: در جهان از بدو خلقت تا انتها دو ولایت بیشتر وجود ندارد یا ولایت الله و یا ولایت طاغوت و لایت دیگری وجود ندارد؛ یک ندا ما را به سوی خدا و ندایی دیگر به سوی طاغوت می‌خواند؛ هیچ فردی از ابنای بشر را نمی‌توان یافت که خارج از این دو موارد باشد.

امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه اگر اراده خدا به چیزی تعلق گیرد هیچ قدرتی یارای مقابله با آن را ندارد گفت: کارکرد ولایت راهبری است و رهبری امت می‌کند ولایت الله انسان‌ها را از ظلمت به سوی نور از کثرت به سوی وحدت و از ضلالت به سوی هدایت می‌برد. 

وی با بیان اینکه باید با عمل به وعده‌ها در مردم امید ایجاد کنیم، گفت: همه رسانه‌های بیگانه سعی در ناامیدی مردم دارند اما دولت سیزدهم به جای اینکه در اتاق‌های شیشه‌ای باشند در میان مردم هستند و در میانشان تصمیم می‌گیرد.

انتهای پیام/393/ش