امام جمعه موقت قشم: مردم قشم چشم‌انتظار عدالت دولت هستند‌

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از قشم، حجت‌الاسلام روح‌الله معصومی در خطبه‌ دوم نماز جمعه این هفته قشم، اظهار داشت: آیت‌الله رییسی از زمان تولیت آستان قدس رضوی و در ادامه خدمت در قوه قضائیه، اعتماد و امید را در دل مردم زنده کرده و انتظار می‌رود دولت سیزدهم تحقق عدالت در سرتاسر کشور از جمله قشم را از چرخه شعار به حوزه اقدام و عمل درآورند.

وی ادامه داد: سفر رییس‌جمهور به استان هرمزگان حضور وی در جزیره قشم منشا خیر و برکت است و امیدواریم با اعتمادی که در همین مدت کوتاه در جامعه ایجاد شده است، شاهد ارائه خدمات شایان به مردم باشیم.

امام جمعه موقت قشم اعلام کرد: حضور سعید محمد به عنوان مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در میان مردم و علمای قشم نشان داد مسئولان با جدیت در پای کار هستند و با مردم رابطه صمیمی دارند.

وی اظهار امیدواری کرد که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و دیگر مسوولان این شهرستان هم برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان مدت و بلند مدت خود را برای خدمت به مردم ارایه کنند.

معصومی گفت: وعده‌های مطرح شده مردم را به آینده قشم امیدوار کرده است  که به یاری خدا با اجرای آنها این امید ماندگار خواهد شد و مردم جزیره قشم پس از سال‌ها طعم عدالت را خواهند چشید.

وی در بخش دیگری از خطبه بیان داشت: تکریم مادران و همسران شهدا کمتر از تکریم شهدا والامقام نیست و سالروز وفات حضرت ام‌البنین و دهه فجر زمان مناسبی برای احترام به این قشر عزیز است.

معصومی همچنین از حضرت ام‌البنین به عنوان چهره‌ای مقتدر نام برد که در کنار حضرت زینب (س)، در قیام حضرت امام حسین (ع) و هم پس از واقعه عاشورا نقشی پررنگ در صدور پیام آن حضرت و افشاگری‌ها داشته است.

انتهای پیام/7558/ش