اولین مرجع خرید ولورانت پوینت در ایران!

زمانی که در جشن ده سالگی لیگ آو لجندز خبر از یک بازی جدید شوتر توسط رایت گیمز به گوش رسید، همه به خوبی می‌دانستیم که قرار است یک عنوان رقابتی بی‌نظیر پیش‌رو داشته باشیم. تنها با گذشت مدت زمان کوتاهی، ولورانت تبدیل به یکی از قطب‌های شوتر اول شخص در جهان شد و روز به روز به طرفداران آن اضافه می‌شود. ترکیب عناصر مختلفی که طرفداران بازی‌های شوتر به آن علاقه‌مند بوده‌اند یکی از دلایل محبوبیت بازی ولورانت است، اگر بگوییم که این عنوان میراث اورواچ و کانتر استرایک بوده است، به دور از واقعیت سخن نگفته‌ایم. گیم‌پلی تاکتیکال و نفس‌گیر کانتر استرایک در کنار شخصیت‌ها یا همان مامور‌های (Agents) بازی دست در دست هم داده‌اند تا یکی از بهترین بازی‌های آنلاین شوتر را برای طرفداران ایجاد کنند.

اولین مرجع خرید ولورانت پوینت در ایران!

در واقع مامور‌های بازی یکی از دلایل جذابیت بالای ولورانت بوده است، بیش از ده‌ها شخصیت مختلف که هرکدام توانایی‌های مختلفی دارند، در کلاس‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند و در طول بازی کارایی متفاوتی از یکدیگر خواهند داشت. این مورد بحث استراتژی و تاکتیکال بودن ولورانت را وارد بعد جدیدی کرده است، و شما با بازی کردن این عنوان خیلی زود متوجه این موضوع خواهید شد.

همانطور که گفته شد، ولورانت در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین جهان به شمار می‌آید، اما دلیلی شاید تاثیر بسزایی در این مورد داشته است و خیلی‌ها آن‌ را فراموش می‌کنند در واقع قدرت رایت گیمز به خصوص در بخش صحنه‌ رقابتی و ورزش‌های الکترونیک بوده است. تشکیل تیم‌های مختلف و برگزاری مسابقات جهانی و منطقه‌ای در بازی ولورانت باعث شده است که بازیکنان سرتاسر جهان برای پیشرفت و نمایش مهارت خودشان مشغول بازی کردن باشند.

البته پشتیبانی بی‌نظیر رایت گیمز نیز بدون تاثیر نبوده است، آپدیت‌های متعدد و اضافه شدن مامور‌ها و گیم‌مد‌های جدید باعث می‌شوند که حتی اگر طرفدار این بازی نیستید، برای یکبار هم که شده آن را امتحان کنید. صحبت از بروزرسانی که شود، نمی‌توان جذابیت اسکین‌هایی که به بازی اضافه می‌شوند را نیز نادیده گرفت، در واقع هدف از مطلب امروز ما معرفی بهترین فروشگاه اینترنتی برای خرید ولورانت پوینت بوده است، اما قبل از آن بهتر است با کاربرد‌های آن کمی آشنا شویم.

در پایان، این مورد که بازی ولورانت بر روی بسیاری از سیستم‌های ضعیف اجرا می‌شود باعث شده است که بسیاری از گیمر‌ها که آنچنان سیستم قدرتمندی ندارند نیز به تجربه این بازی مشغول شوند. این در حالیست که گرافیک بازی، سلاح‌ها و شخصیت‌ها بسیار ظاهر و گرافیک قابل قبولی دارند و در کنار آن تجربه یک گیم‌پلی جذاب و کم‌نظیر نیز امکان‌ پذیر شده است. سیستم پیشنهادی و مورد نیاز برای تجربه ولورانت به قدری پایین است که حتی سیستم‌های اداری نیز توانایی اجرای این بازی را خواهند داشت، هیچ شوتری دیگری در این زمینه حریف ولورانت و رایت گیمز نخواهد شد.

 

ولورانت پوینت چیست؟

به عنوان یک بازی رایگان، بخش اصلی درآمدزایی رایت گیمز از ولورانت از طریق اعتبار ویژه (Currency) داخل بازی می‌باشد که با نام ولورانت پوینت (Valorant Point) شناخته می‌شود. با اینکه تنها استفاده از این اعتبار جهت خرید اسکین‌ها و سایر لوازم تزیینی است که در روند و گیم‌پلی بازی تاثیر گذار نخواهند بود، اما این محصول همچنان یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین پوینت‌های میان بازی‌ها به شمار می‌آید.

ولورانت پوینت شاید یک اعتبار داخل بازی باشد، اما برای طرفداران این بازی دریچه‌ای به سوی دنیایی از اسکین‌های جذاب، بتل پس، کارت بازیکنان و مامورها است. با خرید ولورانت پوینت شما می‌توانید برای سلاح‌های داخل بازی پوسته‌های جدید و جذابی خریداری کنید که به شما حس خوبی را در هنگام نبرد منتقل خواهند کرد. همانطور که گفته شد، انتشار اسکین‌های جدید برای سلاح‌ها یکی از برنامه‌های رایت گیمز بوده است و هر ساله ده‌ها اسکین لاین مختلف به بازی اضافه می‌شود. بنابراین طبیعی است که بازیکنان برای خرید این اسکین‌های جذاب، نیاز به ولورانت پوینت خواهند داشت.

اولین مرجع خرید ولورانت پوینت در ایران!

خرید بتل پس ولورانت که با شروع هر فصل منتشر می‌شود نیز یکی دیگر از موارد استفاده از ولورانت پوینت خواهد بود. با خرید بتل پس و انجام چالش‌ها و در نهایت لول‌ آپ کردن آن، می‌توانید جوایز مختلفی را دریافت کنید که شامل اسکین‌های جدید و اختصاصی نیز خواهند بود. برای خرید مامور‌ها نیز می‌توانید از ولورانت پوینت استفاده کنید، اینگونه در وقت خودتان صرفه جویی کرده‌اید و می‌توانید همان روز اول با شخصیت مورد علاقه خودتان بازی کنید.

با اینکه رایت گیمز در زمینه رویداد‌های جدید و البته جوایز رایگان عالی عمل کرده است، اما تقریبا تنها راه اصلی دریافت ولورانت پوینت از طریق خرید‌های درون برنامه‌ای است که البته با وجود فروشگاه‌های معتبری مانند فروشگاه G4A4 در داخل ایران، بازیکنان ایرانی ولورانت از همان روز اول قادر به خرید پوینت و اسکین‌های جذاب داخل بازی بوده‌اند. اسکین یا همان پوسته‌های برخی از سلاح‌ها واقعا ظاهر چشم‌گیری دارند و حتی با افکت‌های ویژه و حتی صدای جدید به بازی اضافه شده‌اند و بدون شک نظر هر بازیکنی را به خود جلب خواهد کرد.

بنابراین اگر طرفدار بازی ولورانت باشید، فکر خرید ولورانت پوینت برای دریافت جدید‌ترین اسکین‌ها و بتل پس بازی دیر یا زود به سرتان خواهد زد، اما با این اوضاع و قیمت ارز ناپایدار بازار، طبیعی است که شما نیز مانند سایر گیمر‌های ایرانی به دنبال یک مرجع بروز و معتبر برای خرید ولورانت پوینت و یا حتی سایر محصولات گیمینگ دیگر باشید.

اولین مرجع خرید ولورانت پوینت در ایران!

فروشگاه G4A4 یکی از با سابقه‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی آیتم‌های بازی‌های رایانه‌ای به خصوص برای بازی‌های رایت گیمز در ایران است که از اولین روز انتشار بازی ولورانت تا به امروز، پوینت این بازی را با بهترین قیمت در دسترس بازیکنان ایرانی قرار داده است.

  • تضمین بهترین قیمت ولورانت پوینت در ایران
  • موجود برای تمام ریجن‌های ترکیه، اروپا، آمریکا و انگلیس
  • تنوع بسته‌های ولورانت پوینت (VP) موجود با توجه به نیاز شما (بتل پس ولورانت، اسکین و…)
  • تحویل خودکار و سریع محصولات ولورانت
  • پشتیبانی و آموزش استفاده از ولورانت پوینت در صورت نیاز
نظر شما !!