مذاکره با پاریس و پیام انتظار از اسپانیا/ آینده مسی- دستور از قطر: باید بماند!

به گزارش “ورزش سه”، بعد از شکست مقابل بایرن مونیخ و حذف از چمپیونزلیگ رابطه لیونل مسی با هواداران پاری‌سن‌ژرمن کاملا تیره شده است. آنها در جریان بازی با رن ستاره آرژانتینی را هو کردند و لئو نیز بعد از شکست برخلاف دیگر بازیکنان برای عذرخواهی به سمت‌شان نرفت. مسی در این شرایط فرانسه را به مقصد آرژانتین ترک کرد تا در اردوی تیم ملی کشورش حضور پیدا کند.

آرژانتین در اولین بازی های خود بعد از قهرمانی در جام جهانی 2022 مقابل پاناما به میدان می رود و سپس با کوراسائو دیدار خواهد کرد و لیونل اسکالونی اکثر ستاره های حاضر در قطر از جمله مسی را به اردو دعوت کرده است. او اما بیشتر از اینکه در فاز ملی باشد، درگیر چالش بزرگ دیگری است؛ انتخاب تیم باشگاهی سال آینده!

در بارسلونا امیدواری زیادی به بازگشت لیونل مسی وجود دارد. سرجی روبرتو، یکی از گلزنان بارسا در ال‌کلاسیکوی تنور این گمانه زنی را دوباره داغ کرد. او در خصوص بازگشت احتمالی مسی گفته بود: “با آغوش باز از این اتفاق استقبال می کنیم. چه کسی است که از حضور مسی خوشحال نباشد. ما نمی خواهیم زیاد در این مورد صحبت کنیم چون مدیران باشگاه و کادرفنی باید تصمیم بگیرند. در عین حال همه بازیکنان منتظر او هستند.”

با این وجود باید تا روز 30 ژوئن منتظر بمانیم. در این تاریخ قرارداد مسی با پاری‌سن‌ژرمن به پایان می رسد و هنوز مشخص نیست که او می خواهد به این همکاری ادامه دهد یا خیر. با وجود تلاش و استقبال بارسلونایی ها و البته شرایط وخیم فعلی در پاریس، طبق ادعای رسانه های آرژانتینی، مذاکرات پی‌اس‌جی و لئو برای تمدید همچنان ادامه دارد و باشگاه فرانسوی قصد ندارد به راحتی قید این فوق ستاره را بزند.

حضور در فوتبال امریکا، همراهی رونالدو در عربستان و بازگشت به بارسلونا سه احتمال در خصوص آینده لئو هستند. خورخه مسی اما چند روز پیش همه شایعات در مورد پسرش را تکذیب کرد. طبق ادعای او هنوز هیچ تصمیمی در مورد آینده لئو اتخاذ نشده است. در چنین شرایطی به نظر می رسد که خود مسی که تابستان امسال 36 ساله می شود، دوست دارد تا حداقل یک فصل دیگر در سطح اول فوتبال اروپا بازی کند؛ او با درخشش در جام جهانی اخیر و کسب جایزه The Best نشان داد که از توانایی فنی کافی برای این کار برخوردار است.

در عین حال “موندو دپورتیوو” گزارش داده است صاحبان پاریس در قطر دستورالعمل های روشنی را برای ناصر الخلیفی رئیس باشگاه و لوئیس کامپوس، مدیر ورزشی ارسال کرده اند تا مسی را به هر قیمتی نگه دارند.این بر خلاف ایده های خلیفی و کامپوس است که برای خروج ستاره آرژانتینی آماده بودند.
این روزنامه تأیید کرد که  پاریس تحت فشار دوحه قرار دارد. آنها به روشنی پیغام داده‌اند که مسی باید بماند.

نظر شما !!